Przerabianie zdjęć

Fotografia zawsze kusiła do eksperymentów graficznych. Tworzeniem fotomontaży zajmowali się już prekursorzy fotografii, a pierwsza znana manipulacja zdjęciami (portret Abrahama Lincolna) ma ponad sto lat. Już w epoce fotografii analogowej tworzenie fotomontaży, zabawa w kolaże było formą wyrazu artystycznego. Fotomontaże wykorzystywano do celów artystycznych, reklamowych, a czasami też do celów propagandowych. Współczesne programy komputerowe umożliwiają przerabianie zdjęć niemal w nieograniczonym wymiarze. Pracę nad fotografią ograniczać może jedynie wyobraźnia twórcy.

Przerabianie zdjęć ślubnych

Do przerabiania fotografii wykorzystuję nowoczesne edytory zdjęć oraz komputery o dużej mocy obliczeniowej. Pozwala mi to na wykonywanie wszystkich przeróbek, których oczekuje ode mnie zleceniodawca. Trzeba usunąć osobę ze zdjęcia, a może stworzyć grupę osób z pojedynczych zdjęć. Proszę bardzo! Pozbyć się niechcianych elementów ze zdjęcia lub dołożyć inne. Mogę to wykonać! Bardzo popularną metodą, zwłaszcza przy zdjęciach reklamowych i biznesowych jest wykonywanie fotografii z wykorzystaniem „green screen’a”, czyli jednolitego zielonego tła. W trakcie obróbki fotografii zielone tło zamienia się na właściwą dla zamierzenia artystycznego scenografię lub grafikę.

Przerabianie zdjęć dziecięcych

Zajmuję się obróbką zdjęć korporacyjnych, produktowych i reklamowych. Oferuję swoje usługi przerabiania zdjęć dziecięcych i zdjęć ślubnych. Obróbka zdjęć ślubnych przynosi mi najwięcej satysfakcji. To przecież w ten dzień każda Panna Młoda jest najpiękniejsza. Z chęcią w tym pomogę!